Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Hakkımızda

Kılınç Hukuk & Danışmanlık, müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren Türkiye’de yerleşik bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında enerji hukuku ve ticaret hukuku ile buna bağlı olarak şirketler hukuku, şirket birleşmeleri ve satın alımları ile menkul kıymetler hukuku gelmektedir. Hukuk büromuz aynı zamanda iş hukuku, deniz hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, ulusal ve uluslararası şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra, Kılınç Hukuk geçtiğimiz yıllar içerisinde hizmet verdiği şirketlerin çalışanlarının Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konusunda da yüksek deneyim sahibidir.

Kılınç Hukuk & Danışmanlık, enerji hukukunda da kapsamlı bir deneyime sahiptir. Alanında uzman avukatlarımız, müvekkillerin Türkiye’de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) gibi kamu otoriteleri nezdinde başvuru süreçlerini takip etmekte; bunları sonuçlandırmakta ve aynı zamanda ilgili müzakere süreçlerini yürüterek müvekkillerine ilgili proje ve finansal sözleşmeleri hazırlamaktadır.

Enerji sektöründe kamu ilişkileri konusunda danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra, Kılınç Hukuk & Danışmanlık aynı zamanda Türkiye’deki yatırımlar, sözleşme müzakereleri, sözleşmelerin tamamlanması ve oluşabilecek ihtilaflara karşı gerekli yasal adımların atılması gibi konularda uluslararası şirketlere danışmanlık vermektedir.

Hedefimiz, müşterilerimizin karşılaştığı hukuki sorunlara çözüm üretmek ve bu sorunlarla karşılaşmamaları için önleyici tedbirler sunmaktır. Ekibimiz, İngilizce, Almanca, Rusça ve Azerice dillerine hakim tecrübeleri avukatlardan oluşmaktadır.

@