Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Ekibimiz

Elif Ecem Seçilmiş

Avukat
+90 212 217 12 55 elif.secilmis@kilinclaw.com.tr

Eğitim

Yalova Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, LLB

Baro Kaydı

Adıyaman

Dil

Türkçe, İngilizce

Elif Ecem Seçilmiş, Kılınç Hukuk & Danışmanlık’ta avukat olarak görev almaktadır. Ticaret hukukuna ve uluslararası hukuka dayanan çekişmeli veya çekişmesiz davaların yanı sıra, iş hukuku ve gayrimenkul işlemlerinde de tecrübeye sahiptir.

Elif, ticaret hukuku, uluslararası hukuk, sözleşmeler hukuku, şirketler hukuku ve dava avukatlığı konularında uzmanlaşmıştır. Yabancı işçiler için çalışma izni başvurusu yapmak, hizmet akdi ve iş sözleşmeleri hazırlamak, iş uyuşmazlıklarını çözmek de dahil olmak üzere, işçi-işveren ilişkisinin tüm ihtiyaçlarına ilişkin yasal hususlarda Türk ve uluslararası müvekkiller ile çalışmaktadır.

Müvekkillerin ihtiyaçlarına göre yerli veya yabancı tüzel kişilerle yapılan ticari anlaşmaların gözden geçirilmesi ve yorumlanması, anlaşma sağlanması konularında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Elif, müvekkilleri için arabuluculuk müzakerelerine katılarak mahkeme kararlarından çok daha elverişli anlaşmalar sağlama amacıyla karşı taraf ve taraf vekili ile uzlaşma görüşmelerinin sağlanmasında uzmanlaşmıştır.

Hukuk fakültesinden mezun olmadan önce saygın bir hukuk bürosunda deneyim kazanmıştır.

Deneyim

  • Yabancı işçiler için çalışma izinlerinin alınması, hizmet akdi ve iş sözleşmelerinin yapılması ve iş uyuşmazlıklarının çözülmesi de dahil olmak üzere, Türk ve yabancı müvekkiller ile istihdam ihtiyaçlarına ilişkin tüm hukuki konular ile ilgili olarak çalışmaktadır.
  • Müvekkillere yerli veya yabancı tüzel kişilerle yapılan ticari anlaşmaların düzenlenmesi, yorumlanması ve anlaşmanın sağlanması hususlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
@