Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Avukatlar

Nurangiz Abdullayeva

Avukat
+90 212 217 12 55 nurangiz.abdullayeva@kilinclaw.com.tr

Eğitim

Bahçeşehir Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, LLM
Bahçeşehir Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, LLB

Baro Kaydı

İstanbul

Dil

Türkçe, İngilizce, Azerice, Rusça

Nurangiz Abdullayeva, Kılınç Hukuk & Danışmanlık’ta Avukat olarak görev almaktadır. Başta Yabancılar Hukuku olmak üzere çeşitli alanlarda tecrübeye sahiptir.

Yabancılar hukuku, vatandaşlık hukuku, sözleşmeler hukuku, şirketler ve ticaret hukuku alanlarının yanı sıra iş hukuku, borçlar hukuku, rekabet hukuku alanlarında tecrübe sahibi olan Nurangiz, çok sayıda yerli ve yabancı müvekkile danışmanlık yapmaktadır.

Kılınç Hukuk & Danışmanlık’a katılmadan önce Nurangiz, inşaat, gayrimenkul, bankacılık, yabancı sermaye yatırımı alanlarında yerel ve uluslararası ölçekte çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren saygın hukuk bürolarında çalıştı.

Deneyim

  • Yabancı işçiler için çalışma izinlerinin alınması, iş sözleşmelerinin yapılması ve iş uyuşmazlıklarının çözülmesi de dahil olmak üzere, Türk ve yabancı müvekkiller ile istihdam ihtiyaçlarına ilişkin tüm hukuki konular ile ilgili olarak hizmet vermektedir.
  • Müvekkillere yerli veya yabancı tüzel kişilerle yapılan ticari sözleşmelerin düzenlenmesi, yorumlanması ve anlaşmanın sağlanması hususlarında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Şirketler arası ticari faaliyetlerden kaynaklanan ihtilaflarla ilgili hukuki hizmetler sunmaktadır.
  • Yerli ve uluslararası müvekkillere iş hukuku meseleleri konusunda tavsiyelerde bulunmaktadır.
@