Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Ekibimiz

Tolga Sevinir

Avukat
+90 212 217 12 55 tolga.sevinir@kilinclaw.com.tr

Eğitim

Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, LLB

Baro Kaydı

İzmir

Dil

Türkçe, İngilizce

Tolga Sevinir, Kılınç Hukuk & Danışmanlık’ta avukattır ve çeşitli alanlarda uzmanlaşmıştır.

Tolga; ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku ve şirketler hukuku alanlarına odaklanmaktadır. Ayrıca; iş hukuku, icra ve iflas hukuku, borçlar hukuku ve dava takibi alanlarında da tecrübeye sahiptir.

Tolga, Kılınç Hukuk ; Danışmanlık’a katılmadan önce saygın bir hukuk bürosunda stajyer avukat ve avukat olarak şirketler hukuku, ticaret hukuku ve dava takibi alanlarında deneyim kazanmıştır.

Deneyim

  • Şirketler arası ticari faaliyetlerden kaynaklanan ihtilaflarla ilgili hukuki hizmetler sunmaktadır.
  • Sözleşme hazırlanması ve incelenmesi, sözleşme öncesi müzakereler yapılması kapsamında danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • İş hukuku, tazminat hukuku ve ticaret hukuku dahil birçok alanda dava dilekçelerinin hazırlanması ve dava takibi işlemlerini yürütmektedir.
  • İş hukuku, sözleşmeler hukuku, ticaret ve şirketler hukuku ile ilgili yeni yasal düzenlemeleri takip etmekte ve müvekkillerin alması gereken aksiyonlara ilişkin bilgilendirmeler yapmaktadır.

Publications

Gemiler İçin Yetkilendirilmiş Kuruluş Yönetmeliğinde Değişiklik
Mart 25, 2020

Gemiler İçin Yetkilendirilmiş Kuruluş Yönetmeliğinde Değişiklik

Deniz Ticaret Hukuku
18/1/2017 tarihli ve 29952 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Gemiler İçin Yetkilendirilmiş Kuruluşlar Yönetmeliğinin geçici 3 üncü maddesi 24/03/2020 tarihli ve...
DEVAMI
@