Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Çalışma Alanları

Göçmenlik Hukuku

Kılınç Hukuk & Danışmanlık, hem gerçek hem de tüzel kişi müvekkillerine göçmenlik işlemleri kapsamında hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda, hukuk büromuz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçiş, kısa ve uzun süreli oturma izinleri ve çalışma izinlerinin alınması işlemlerinde bilgi ve uzmanlık sahibidir.

Bununla birlikte, Kılınç Hukuk & Danışmanlık Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin, Türk vatandaşı olmayan çalışanlarına çalışma izni alabilmeleri için Bakanlık gerekliliklerinin sağlanması ve ilgili şartlardan şirketin muaf tutulması için gerekli başvuruların yapılması hususlarında müvekkillerine hukuki danışmanlık vermektedir.

Büromuz, ikamet ve çalışma izinleri ile vatandaşlık başvuruları kapsamında gerekli her türlü dokümanın hazırlanması ve müvekkil adına ilgili kurumlara başvuru yapılması ile izin süreçlerinin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Publications

Yabancıların Türkiye’de Gayrimenkul Edinme Rehberi ve Hukuki Danışmanlık Hizmetlerimiz
Eylül 3, 2021

Yabancıların Türkiye’de Gayrimenkul Edinme Rehberi ve Hukuki Danışmanlık Hizmetlerimiz

Göçmenlik Hukuku
Okunma Süresi: 3 dakika  A. GİRİŞ   Bu rehber, yabancıların Türkiye Cumhuriyeti’nde gayrimenkul edinmelerine ilişkin süreç ve koşulları açıklamaktadır.   Bu rehberin temel amacı,...
DEVAMI
@