Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Çalışma Alanları

Birleşme & Devralma & Şirket İşlemleri

Türkiye’deki şirket kuruluşları, ticari sözleşmelerin hazırlanması, ortak girişimlerin kurulması, tasfiye işlemleri, iş hukuku, şirket birleşmeleri ve satın alma konuları yoğun olarak faaliyet gösterilen alanlardır.

Kılınç Hukuk & Danışmanlık, tüm sözleşmelerin incelenmesi ve müzakere süreçlerinin yürütülmesi, Türk mevzuatı ve uygulaması konularında hukuki mütalaaların hazırlanması ile ilgili konularda adli takiplerin gerçekleştirilmesi, şirket genel kurullarının toplanması, yönetim kurulu kararlarının yazılması ve imza sirküleri işlemlerinin tamamlanması konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Ofisimiz ayrıca hukuki destek hizmetlerinin verilmesi, üretim, lisans, kiralama, faktöring, franchising, acente ve distribütörlük anlaşmaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari sözleşmelerin müzakeresi ve hazırlanması hususlarında da müvekkillerine hukuki destek vermektedir.

Yukarıdaki hizmetlere ek olarak Kılınç Hukuk & Danışmanlık, kuruluş aşaması da dâhil olmak üzere Türk Ticaret Kanunu kapsamında iş / şirketler, vergi ve benzeri hukuk dallarına ilişkin her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirketler Hukuku alanında uzman avukatlarımız, Türkiye’de iş hayatının çeşitli alanlarında kullanılan her türlü sözleşmenin hazırlanması, incelenmesi, müzakeresi ve uygulanması konusunda tecrübe sahibidir. Avukatlarımız, ilgili sözleşmeler üzerinde müvekkillerin menfaatleri doğrultusunda ve Türk Hukuku, yüksek yargı içtihatları ve uygulamalarını dikkate alarak çalışmaktadır.

Kılınç Hukuk & Danışmanlık, sözleşmelerin ihlali halinde doğacak uyuşmazlık durumlarında mahkeme nezdinde müvekkillerini ve müvekkillerinin yetkililerini temsil etmektedir.

@